Česká Lípa - Oficiální web


Vyhledávání


International


 

 

Cesta: Titulní stránka > Služby pro občany > Závady a nedostatky

 

Hlášení závad

 

 
 

Vážení občané,

cílem naší práce je udržovat město čisté a opravovat to, co je rozbité. Naše město je však příliš velké na to, abychom viděli úplně všechno. Budeme tak rádi, když nás na závady a nedostatky, které objevíte, upozorníte. Budeme je poté řešit a i vy tak budete mít možnost přispět ke zlepšení prostředí, ve kterém žijete.
K tomuto účelu slouží od 1. června 2015 služba ProblemReport. Nahlásit problém můžete prostřednictvím mobilní aplikace v chytrém telefonu (systém Android) nebo prostřednictvím internetové mapy. Mapu i přístup ke stažení aplikace najdete pod odkazem níže.

ProblemReport


Postup pro nahlášení závady


Prostřednictvím mobilní aplikace
Rozbitý koš, nefunkční osvětlení, výtluk v komunikaci a další závady je nutné vyfotit, označit místo závady v mapové aplikaci, zadat svůj e-mail, závadu případně ještě podrobněji popsat a poslat. Pokud máte v chytrém telefonu zapnutou GPS a posíláte závadu přímo z místa zjištění, nemusíte bod v mapě vyhledávat, GPS si místo najde sama.


Prostřednictvím internetové mapy
V mapě je nutné kliknout na tlačítko „Nahlásit problém“ a poté lokalizovat místo, kde se problém nachází. Lidé mohou ťuknout přímo do mapy nebo využít připraveného okna pro zadání adresy. Po kliknutí na obrázek lupy se místo samo lokalizuje. Pak už stačí do tabulky vyplnit podrobnější popis problému, zadat svůj e-mail, případně vložit fotografii a odeslat.

Systém je přístupný zdarma a bez nutnosti registrace. O nahlášení problému i jeho řešení budete informováni prostřednictvím e-mailu, který jste zadali při vkládání závady.

 

Pro ty, kteří z technických důvodů novou aplikaci nemohou využít, je pro nahlášení závad k dispozici E-mail:  zavady@mucl.cz . V něm je nutné přesně specifikovat druh a místo závady, aby ji bylo možné následně vložit do aplikace.


 
Vložil: Ing. Petr Holík
Vytvořeno / změněno: 7.6.2016 / 7.6.2016

Počet návštěv: 12266
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém