Česká Lípa - Oficiální web


Vyhledávání


International


 

 

Cesta: Titulní stránka > Co se děje ve městě > Aktuality

 

Obecní byty v České Lípě

Téměř 450 bytů pronajímá město Česká Lípa na sídlišti Lada, v ul. Dubická, Mánesova, Pražská, Komenského, ČSA a ve středu města. Pronájem bytu probíhá formou výběrové řízení nebo u bytů s předplaceným šestiměsíčním nájmem výběrem z doručených nabídek na základě evidované žádosti.
foto
 

 
 

Žádost o pronájem bytu si zletilý občan s trvalým pobytem v Č. Lípě podá na Odbor technické správy majetku města. Konečné rozhodnutí patří radě města, která přihlíží k vyjádření výboru pro sociální politiku. V případě 11 bytových domů na sídlišti Lada nebo u bytů z lokality Dubická a Mánesova se zohledňují např. majetkové poměry žadatele nebo jeho sociální situace.


„U bytů s předplaceným šestiměsíčním nájmem (jde o starou zástavbu v ulici Pražská, Komenského, ČSA a o střed města) zvítězí ve výběrovém řízení nejvyšší finanční nabídka na m2. Hodnocení nabídek, které se přijímají pouze v písemné podobě v uzavřené obálce, provádí pětičlenná komise,“ vysvětluje Adéla Hrubá, referentka technické správy majetku. Nájemní smlouva se uzavírá na 2 roky s možností opakovaného prodloužení.


„Město Česká Lípa vlastní také ubytovnu CENTRUM „N“. Žádosti se řeší průběžně. Nájemní smlouva se uzavírá na 6 měsíců s možností prodloužení. V této ubytovně jsou hrazeny zálohy na služby podle počtu ubytovaných osob v pokoji,“ uzavírá A. Hrubá.


Formuláře žádostí a zásady pronájmu bytů: ZDE:

Aktuální výběrová řízení jsou uveřejňována na ÚŘEDNÍ DESCE - Odbor technické správy majetku. 
Vložil: PaedDr. Monika Bayerová
Vytvořeno / změněno: 12.1.2017 / 12.1.2017

Počet návštěv: 1261
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design , redakční systém